לייעוץ ראשוני 

השאירו פרטים לחזרה 

גישור פיננסי

גישור בין נושים לחייבים עם הסדרה מוסכמת

מהו גישור עסקי

גישור עסקי הוא תהליך שנועד למחלוקות בעלות אינטרסים רבים ורצון לשמר את היחסים

סכסוכי נדל"ן 

נקלעתם לסכסוך נדל"ן ?

גישור יוכל לסייע לכם לסיים אותו בדרך הטובה ביותר

לסכסוכי זכויות קניין רוחני ישנם אלמנטים רבים ושונים ממחלוקות אזרחיות, סכסוך זה יכול להציב מכשולים רבים ושאלות לא פתורות. בתי המשפט עמוסים בתחום הקניין הרוחני, המערכת המשפטית עדיין לומדת ומתפתחת בתחום עקב מורכבות וחדשנות שעולה בכל סכסוך מן זה. זכויות קניין רוחני הינם נכסים לא מוחשים כגון: המצאות, יצירות, עיצובים, סטארטפ ומיזמים, התנהלות במקרים ייחודים כאלה דרך בתי משפט עלול לקחת זמן רב ועלויות רבות והתוצאה אינה ידועה.

הליך הגישור מתאים במיוחד למחלוקות קניין רוחני בתהליך הגישור תוכלו לעבור על הדברים מקרוב ולבנות מחדש את היחסים או לסיים אותם על הצד הטוב ביותר. משרדנו מתמחה בגישור זכויות קניין רוחני ומחלוקות סטארטפים ויישמח לסייע לכם לסיים את המחלוקות תוך כדאי שמירה על סודיות והגנת הזכויות.

תפקיד מגשר סכסוכים הוא ביצירת שיח בין כל הצדדים בסכסוך, בשאיפה להוביל את הצדדים אל הפתרונות והסכמות על המגשר להיות בעל כישורים ליצירת תקשורת בין הצדדים, וגם נדרש ממנו להבין את מהות הסכסוך שבו הוא מטפל. תחילה, על המגשר לוודא שכל הצדדים מבינים זה את זה ומה בעצם כל צד דורש ורוצה. הוא אחראי על העברת המידע הנכון בין הצדדים הנמצאים בתהליך, כדי לגרום לכך שהצדדים יוכלו להתקרב ולדון על הפתרונות החדשים המוצעים ע"י הצדדים במהלך הגישור. 


בשלב מתקדם של הגישור ובו הצדדים הצליחו להגיע להסכם שמקובל עליהם, על המגשר לנסח בצורה מדויקת את ההסכם הסופי. בהסכם יהיו מפורטים באופן ברור כל פרטי ההסכם החדש עליו הצדדים אמור לחתום בסופו של דבר. 
לכל סכסוך יש מאפיינים ייחודיים משלו ובעובדה שכל סכסוך, בכל נושא שלא יהיה, אינו דומה לכל סכסוך אחר. הסכסוכים הם מאד אינדיבידואלים מכיוון שאנשים חווים את הסכסוך ואת הסיטואציה בצורה כל כך שונה. כאן מצופה ממגשר עם ניסיון, יכולות ואינטליגנציה רגשית לגשר תוך הבנת והרגעת הרגשות של כל הצדדים המעורבים בדבר. 


בית המשפט בישראל קבע מספר תקנות הנוגעות לתחום הגישור והן מהוות בעצם את הבסיס לאתיקה המקצועית בתחום זה, כשעל המגשר, בין היתר, מצופה להתנהל ללא משוא פנים, בהגינות ובתום לב, לסרב לגישור במקרים שבהם קיים חשד לניגוד עניינים, להעמיד את הצדדים על הצורך להתחשב בקטינים ובפסולי דין אם ישנם כאלו, לא לעשות שימוש במידע אליו נחשף המגשר לצרכים אחרים, להימנע מלהעניק חוות דעת מקצועית בשאלות שעולות בגישור אך אין בהן לכלול את תחום התמצאותו וכמובן לא להיות צד להסכם שנקבע בגישור ולא לקבל כל זכויות או חובות על פיו. 

גישור שמשאיר דלתות פתוחות 

צור קשר

פרטי קשר

ניווט באתר

קישורים

נייד:050-8312222

טלפון: 073-3744685

תובל 34 רמת גן 

  • LinkedIn