לייעוץ ראשוני 

השאירו פרטים לחזרה 

גישור פיננסי

גישור בין נושים לחייבים עם הסדרה מוסכמת

מהו גישור עסקי

גישור עסקי הוא תהליך שנועד למחלוקות בעלות אינטרסים רבים ורצון לשמר את היחסים

סכסוכי נדל"ן 

נקלעתם לסכסוך נדל"ן ?

גישור יוכל לסייע לכם לסיים אותו בדרך הטובה ביותר

אלו העוסקים בתחום הגישור נדרשים לא פעם לגשר בין שותפים לעסק, במקרים בהם השותפים הגיעו לאי הסכמה שעלולה לסכן את העסק והשותפות עצמה. גישור שותפות התגלה רבות כאקט כדאי ובו יתרונות רבים. 


גישור בפירוק שותפות

חלק מפעילותו של קובי חן מגשר, כוללת גם גישור בין שותפים. בין שירותיו השונים תמצאו גם גישור במקרים של פירוק שותפות בעסק, פירוק שותפות בזכיינות ואף פירוק שותפות בחברה. קובי חן מגשר  בין שותפים המעוניינים לסיים את דרכם המשותפת. המגשר מתאפשר לשותפים החדשים, שלא פעם אינם מכירים לעומק, לגבש יחד את הבסיס לפירוק החברה המשותפת שלהם. חלוקת התפקידים והאחריות של כל שותף, חלוקת הרווחים והמשכורות או כל היבט אחר שבו הם בטוחים שיגיעו להבנות בצורה טובה וקלה יותר יחד. 


מהם היתרונות הבולטים בגישור לשם פירוק שותפות עסקית?
את יתרונות הגישור בפירוק שותפות עסקית ניתן לציין תוך התייחסות למספק נקודות חשובות. ישנם מקרים ובהם שותפים עסקיים המגיעים לגישור, כשבידם ההחלטה לפרק את השותפות ביניהם, מגלים בתוך תהליך הגישור כי עמדותיהם אינן כה רחוקות כפי שחשבו והרגישו. במסגרת תהליך הגישור ובעזרת מגשר מקצועי, מנוסה ומיומן, הופך הגישור מכלי שהיה אמור לעזור להם לסיים השותפות בצורה קלה ומכובדת כפי שחשבו תחילה, לכלי שבו ניתן להתחיל תהליך של הבראה וחידוש היחסים. המגשר תפקידו להראות לצדדים שאולי עוד קיימת אצלם קרקע יציבה וטובה להמשך השותפות ואף למצוא יחדיו, דרכים חדשות לייצב את העסק שלהם. 


תהליך לא מחייב
על כל השותפים העסקיים להבין שבחירה בגישור שותפות אינה מהווה איזושהי התחייבות נוספת. מהלך הגישור אינו יחייב, למשל, את אחד השותפים להסכים להחלטה שתתקבל על פי הצבעת רוב. מטרת הגישור היא להביא בסופו של תהליך להסכמה מלאה של כל הצדדים, כשלכל צד שמורה הזכות המלאה לעצור ולא להמשיך בתהליך. זכות זו מהווה יתרון נוסף שיש בניגוד למסגרות אחרות אליהן השותפים יכולים לפנות כגון, בורר שפסיקתו מחייבת את כל הצדדים וכמובן בית המשפט עצמו. 


שמירה על דיסקרטיות
חשוב להבהיר שתהליך של גישור שותפות, לבטח אם מדובר על פירוק השותפות אינו קובע בהכרח שהדבר יביא את העסק לחדול מפעילותו. לא פעם מטרת הגישור היא להביא להיפרדות של אחד מהשותפים, כשהעסק עצמו ממשיך לפעול ולצמוח, כשישנם גם מקרים ובהם רוצים כל השותפים לעזוב את העסק, אך מעוניינים למכור אותו לאיש או אנשי עסקים אחרים ועל כן רוצים לשמור על המוניטין שלו. 


פעילות של גישור בין שותפים היא כמובן תהליך דיסקרטי עם חיסיון מוחלט ואין כל סיבה שיגיע לאוזניהם של הלקוחות בעסק, הספקים, תקשורת, מתחרים ועוד. השמירה על הדיסקרטיות בכל הנוגע לגישור בין השותפים שומרת על שמו של העסק. חילוקי דעות בין השותפים אשר יגיעו לאוזניהם של אחרים עלולים להביא לפגיעה בעסק הן בטווח הקצר שיתבטא בנטישתם של לקוחות וספקים והן בטווח הארוך בפגיעת שמו של העסק  ויצירת מוניטין של עסק רעוע. 


חסכון בהוצאות
חשוב שהשותפים לעסק יכירו בכך שהבחירה בגישור היא בחירה חכמה ונבונה גם בכל הנוגע להוצאות. השימוש בשירותיו של מגשר, יבטיחו לשותפים העסקיים חסכון רחב בהוצאות לעומת החלופות היקרות הרבה יותר – תשלום לעורכי דין בכל צד, הוצאות הנוגעות לדיונים בבתי משפט ובזבוז ימי עבודה ותפוקה למען אותו סכסוך ופעילות הפירוק במסגרת בית המשפט. 

גישור שמשאיר דלתות פתוחות 

 

צור קשר

פרטי קשר

ניווט באתר

קישורים

נייד:050-8312222

טלפון: 073-3744685

תובל 34 רמת גן 

  • LinkedIn