לייעוץ ראשוני 

השאירו פרטים לחזרה 

גישור פיננסי

גישור בין נושים לחייבים עם הסדרה מוסכמת

מהו גישור עסקי

גישור עסקי הוא תהליך שנועד למחלוקות בעלות אינטרסים רבים ורצון לשמר את היחסים

סכסוכי נדל"ן 

נקלעתם לסכסוך נדל"ן ?

גישור יוכל לסייע לכם לסיים אותו בדרך הטובה ביותר

אודות המשרד

כמי שעסק בתחום הנדל"ן והעסקים כ13 שנה, מכיר קובי חן מקרוב עד כמה חשובה דמותו של מגשר ניטרלי בתוך חלק מהתהליכים המורכבים והמאתגרים של הגישור, בין אם בתחום הנדל"ן ובין אם בתחומים הנושקים לעולם העסקים ולעולם הפיננסי. קובי חן מגשר העוסק בתחום של יישוב סכסוכים ומהווה עבור לקוחות רבים, אלטרנטיבה לבית משפט. אנשים רבים שמגיעים לפתור חילוקי דעות בתחומים שונים במסגרת בתי המשפט, נוכחו לדעת תוך זמן קצר עד כמה הריצה הנחפזת לכותלי בית המשפט הייתה מיותרת הן טקטית והן מעשית. בניגוד למגשר ניטרלי


הסיבות לכך מגוונות ונוגעות להלך רוח שהושרש בציבור או בתקשורת או פשוט לתפיסת עולמו הפנימית של שופט, שיש פעמים והוא איננו מסוגל להתנתק ממנה במאת האחוזים. מעבר לכך, גם אם נותר בבית המשפט דיון ניטרלי נטול כל פניות ושוויוני, הדרך אל פתרון חילוקי הדעות היא ארוכה וסבוכה יותר, מאשר כזו שמגשר מקצועי יכול היה להוביל אתכם בה. 


שאיפתו של המשרד לדאוג שבכל אתגר של גישור, בין אם מדובר על גישור עסקי או גישור סכסוכי נדל"ןפירוק עסקי. ליצור דו שיח ותקשורת פורה בין כל הצדדים אשר לוקחים חלק בגישור. כאשר משרדנו יעניק מעטפת מקצועית המבטאת ביכולתו להבין את הסיטואציה הקיימת, לשאול את השאלות הנכונות בזמן הנכון, לסלול לצדדים דרך אל פתרון הסכסוך תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת בנוגע לפרטי הסכסוך ולבנות בין כל הצדדים בסיס רחב של אמון. 


בניית האמון של המגשר מתחילה מתפיסתו לגבי תפקיד המגשר כגורם ניטרלי לחלוטין בתוך הסכסוך וחילוקי הדעת. עבודתו כמגשר אינה כוללת הבעת דעה ואין הוא שם עצמו כמי שיחליט ויקבל החלטה עבור הצדדים, כפי שקורה במקרים של בוררות או בדיון בבית המשפט. במסגרת פעילות הגישור של קובי חן וצוותו, תינתן האפשרות לכל צד לזמן מומחים אשר יעניקו חוות דעת מקצועית שתירשם ותילקח בחשבון. 


במסגרת תפקידו דואג המגשר להכיר את כל הצדדים לעומק ולהיפגש עם כל צד בנפרד, להבין את עמדתו, לשמוע באופן ישיר ובלתי אמצעי איך כל צד חווה עד כה את הסכסוך וחילוקי הדעת וכמובן להתייחס בכובד ראש לכל דבר שייאמר או יובא כנספח או עדות. שאיפתנו לקחת כל מקרה של גישור, מורכב וקשה עד כמה שיהיה, למקום של הסכמה ולא פחות חשוב – למקום של פיוס. אלו יבטיחו ביסוס של אמון מחדש, הן בין כל הצדדים ואף אמון בעולם העסקי שבו אם עובדים ומתנהלים. מעבר לכך, אנו נשאף שתוכלו אף לצאת עם כלים חדשים וללמוד יותר על עצמכם כאנשים שיכולים להגיע לפתרונות יצירתיים ובוחרים בזה באופן מודע ולא מגיעים לנקודה חשוכה שבה הכי קל "לשבור את הכלים". במסגרת השירות שמעניק המשרד לאחר הדיונים אשר יערכו בגישור ינוסח עבור הצדדים הסכם נהיר, מסודר וקביל שלא יותיר כל ספקות לגבי המשכיות התהליך מאותה נקודה. ההסכם ונספחיו ישמרו גם הם תחת מעטה של דיסקרטיות כמו כל התהליך עצמו. 


כדי שתוכלו להתרשם מקרוב מפועלנו ולהבין כיצד מתבצע התהליך בחברתנו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל מידע מקיף למעטפת השירותים המקצועית אותה אנו מעניקים לקהל לקוחותינו. יכולותינו בעולם הגישור מאפשרות לנו גם להעניק לכם ייעוץ נכון והכוונה בעולם העסקי והנדל"ני. ייעוץ והכוונה שיש בהם להאיר לכם דרך חדשה ואפשרויות נוספות יתכן וחשבתם שהן חסומות בפניכם. 

קובי חן הינו מגשר מוסמך וחבר לשכת המגשרים בישראל 

צור קשר

פרטי קשר

ניווט באתר

קישורים

נייד:050-8312222

טלפון: 073-3744685

תובל 34 רמת גן 

  • LinkedIn